Rreth nesh

DSC06027 Ne restorantin tone ju ofrojme kuzhine italiane dhe tradicionale shqiptare. Gjithashtu do te shijoni prodhimet e detit si dhe pica te pergatitura me furre druri. Pervec ushqimit ne ju ofrojme nje ambjent relaksues pa harruar te permendim dhe sherbimin e kualifikuar.

 

 

 

 

 

 

 

DSC06040Ne ambjentin e barit te arreduar me shum kujdes  do te kaloni momente te kendshme sepse pervec pijeve nga me te ndryshmet ju do te mund te navigoni dhe ne internet. Ne ofrojme per kenaqesine tuaj Free Wireless  dhe nje sherbim cilesor.

 

 

 

 

 

 

DSC06034

 

 

 

 

 

 

 

DSC00986

Gjithashtu ju ftojme te kalojme se bashku ditet e nxehta te veres ku sherbimet e barit dhe ato te restorantit do te mund ti shijoni  ne ambjentin e pishines. Ju do te kenaqeni ne arjin e paster nderkohe qe femijet tuaj do te kenaqen te kendin e lojrave. Nje ambjent I paster dhe I sigurte I ndertuar posacerisht per kenaqesine e femijeve tuaj.

 

297702_10150321735912651_125304432650_8355199_1771508113_n

Hoteli: Luks dhe komoditet. Me nje kapacitet prej 15 dhomash 4 prej te cilave suita luksoze. Gjithsej 30 shtreter. Dhomat jane te pajisura me Tv dhe decoder HD, kabina me hidromasazh, tharese flokesh, telefon. Sistem ngohjeje qendrore dhe ajer I kondicionuar. Intenet (WI-FI) , sherbim ne dhome dhe mengjes falas. Parking I garantuar posacerisht per hotelin si dhe ashensor.

 

DSC_7803

DSC04931

Ne ambjentin e mrekullueshem te pishines ju mund te organizoni gezimet me te medha te jetes tuaj sic jane ditelindjet, fejesat po mbi te gjitha diten me te rendesishme te jetes tuaj: Dasmen. Me nje kapacitet prej 350 vendesh dhe arredim te garantuar e te ofruar nga lokali do te jete vertete dita me e bukur dhe e paharruar e jetes tuaj.

300612_10150321738382651_125304432650_8355228_781429491_n

Pa harruar dhe koktejin me shampanje qe lokali ju ofron falas per cdo gezim tuajin familjar.

 

INF_2032

Per Dasmat dhe gezimet te tjera familjare ne ju ofrojme ambjetin e mrekullueshem te katit te pare te arreduar me shume finesse dhe me nje kapacitet prej 250 vendesh te ulura.

 

Gjithatu per te kaluar festat e ndryshme te vitit, per te shijuar tingujt e muzikes dhe per  tu argetuar deri ne maximum ne ju ofrojme ambjetin e clubit qe ndodhet ne katin e nendheshem te godines.

DSC00897

DSC00950

Adresa:
Rruga Nacionale Elbasan-Librazhd 4 km nga qendra e qytetit Elbasan.
Mob: 0684059159, 0695761679

www.hotel-colombo.net
E-mail: info@hotel-colomb o.net

Colombo, oazi I kenaqesise per cdo moshe.